Boj proti rakovině

Hlavní účinnou látkou v přípravku NuCell® je InoCell Profesional® – komplex inositolu (IP) a inositolu hexafosfátu (IP6), což jsou přírodní látky, které se vyskytují zejména v semenných obalech luštěnin, obilovin (např. v otrubách z rýže) a v ořeších. Inositol v lidském organismu funguje jako látka podporující činnost jater a nervů. Pomáhá také při diabetických obtížích a rovněž pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a triacylglycerolů. Suplementace inositolem se též využívá pro obnovení fyziologické funkce jater po infekční žloutence a po jiných dlouhodobých onemocněních. Chemicky patří mezi fosfolipidy, látky lidskému tělu vlastní, které se vyskytují v každé buňce savců. Inositol je součástí buněčných membrán, podílí se na regulaci buněčných funkcí a účastní se transportu a metabolismu mastných kyselin a cholesterolu. Aktivní látky v přípravku NuCell® mají také podobný vliv na organismus jako vláknina – při stejné hmotnosti však s 20x vyšší aktivitou. Dále je NuCell® silným antioxidantem, přispívá tak k ochraně buněk před škodlivými vlivy – odstraňování volných hydroxylových radikálů. Užíváním NuCellu také zvýšíte aktivitu NK-buněk (bílé krvinky, tzv. Natural Killers), tedy aktivní imunitní odpověď organismu a v neposlední řadě je IP6 přínosem v protinádorové ochraně buněk.

Na aktivní látky IP a IP6 upozornila svět 7. mezinárodní konference proti rakovině na Korfu konaná ve dnech 24. – 30. 10. 2004, které se zúčastnilo cca 3.000 onkologů a přednášelo na 40 předních světových odborníků. Zde byla účinná látka InoCell™ Profesional představena jako velmi účinná strategická zbraň pro ochranu zdraví.
Účinky

NuCell® se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a NuCell® patří mezi přípravky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit”. Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů” se zvyšuje při podání NuCellu.

NuCell® je silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů.

Mezi specifické účinky NuCellu patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů).

Nucell® může být tím nejvýznamnějším produktem, který by většina populace měla užívat pro svoji ochranu před civilizačními chorobami. Není třeba zdůrazňovat, že je Nucell® zejména důležitý pro některé skupiny lidí. Osoby, které žijí ve stresu, kuřáky, osoby, které žijí ve městech, kde je prostředí více znečištěné, pro osoby, kde se už v rodině vyskytlo nádorové onemocnění, pro osoby se špatnou funkcí jater nebo zvýšenými jaterními testy a v neposlední řadě pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat maximum v péči o své zdraví. NuCell® tak nalézá uplatnění při zdravém životním stylu, kdy epidemiologická data potvrzují, že lidé se stravou bohatou na cereálie a luštěniny – zdroje IP a IP6 – vykazují negativní korelaci s nádorovým onemocněním tlustého střeva.

Koupit >>

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text