Co darovat ke zlaté svatbě

Chystáte s partnerem zlatou svatbu? Přemýšlíte nad výběrem toho pravého romantického dárku k tak významnému výročí? Co darovat člověku, kterého znáte tolik let? Přinášíme několik tipů.

Šperky

Název zlatá svatba je odvozen od toho, že si k tomuto jubileu mají manželé vyměnit zlatý dárek. Tradičně byly zlatým dárkem nové, zlaté snubní prstýnky, které si manželé vyměnili při obřadu obnovy svého manželského slibu, podobně jako na svatbě první.

Vyměnit si opět prstýnky ocení zejména ti, kdo jej za ta léta ztratili nebo ti komu se „zmenšil“. Zlatá svatba se tak nabízí jako ideální příležitostí vyměnit si prstýnky nové.

Pokud nechcete prstýnky měnit, darovat si můžete cokoli jiného. Náramek, řetízek, náušnice nebo třeba brož či medaili.

Líbánky

Cestujete-li rádi nebo říkali-li jste si celý život, že až děti vyrostou, budete cestovat, ale stále na to nedošlo? Není snad nad lepší příležitost než zlatá svatba. Na líbánky není nikdy pozdě. V případě, že se necítíte na daleké cestování, vypravit se můžete po Čechách. Co takhle navštívit Zlaté hory, nebo přírodní park Zlatý kopec v českosaském Švýcarsku?

Vzpomínky 

Velmi romantické dárky jsou ty vzpomínkové. Věnovat můžete například zarámovanou fotografii, ať už vás dvou nebo celé rodiny. Oblíbené jsou fotoknihy či digitální rámečky. Poradit vám mohou vaše vnoučata, třeba vás překvapí se svými nápady.

Klid

Po padesáti letech společného života získají lidé nadhled, a proto určitě ani vašeho partnera neurazí, když dostane svatý klid. Pod svatým klidem si můžete představit odpočinek v lázních nebo na wellness pobytu. Jet můžete společně nebo jen váš partner, zatímco vy si můžete užít klid v pohodlí domova přesně podle vašich představ.

-SŠ-

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text