Kde najít v pozdějším věku partnera?

Stáří v osamělosti není snadné, ale láska naštěstí kvete v každém věku. Kde ale v pozdějším věku hledat vhodného životního partnera?

I když to tak možná nevypadá, příležitostí, kde se s potenciálním partnerem můžete seznámit, je poměrně hodně. Ze všeho nejdůležitější je neuzavírat se do sebe, vztyčit hlavu a jít vstříc novým zítřkům!

Seznámit se můžete například při procházce se psem. Zajímavým místem pro seznámení může být i knihovna či knihkupectví. Ne nadarmo se říká, řekni mi, co čteš a já ti řeknu, kým jsi. Výběr knih může napovědět, o co se člověk zajímá a jaké má názory a hodnoty. Zajímáte-li se například o křesťanství a potkáte někoho, kdo si vybírá tituly s touto tématikou, stačí na toto téma navázat hovor a zbytek ponechat osudu.

Jděte s dobou, hledejte online

Nebo můžete navštívit křesťanské knihkupectví, zde objevíte zajímavé knižní tituly a kromě nich třeba i partnera. (I kdyby měl být nejprve jen virtuální.)

Internet totiž již dávno není doménou jen mladých, ke každodennímu životu jej využívá i starší generace.  A díky internetu přibývá příležitostí pro seznámení, například prostřednictvím seznamek. Využít můžete seznamek určených jen seniorům, nebo seznamek, kde se dají nastavit věkové preference potenciálního partnera. Jděte s dobou a najděte si partnera online.

Díky tématickým seznamkám si dnes může najít vhodného partnera opravdu každý. V případě, že jste křesťanské víry, zřejmě chcete stejně smýšlejícího partnera a k jeho výběru vám může pomoct křesťanská seznamka singles.

Abyste mohli využívat mohli online seznamek, stačí umět základy práce s počítačem. Pokud nejste zrovna technický typ, určitě vás s ním naučí zkušenější rodinný příslušník, nebo známý. Stejně tak může pomoci i kniha nebo speciální kurzy, které jsou mimochodem také zajímavým prostředím pro seznámení.

3 Komentářů to “Kde najít v pozdějším věku partnera?”

 1. Melanie napsal:

  Ráda se seznámím s mužem ve věku od 67 do 77 let.

 2. zdena napsal:

  Dobry den jsem aktivní a mám ráda život,hledám člověka, který je sám a chtěl by žít plný život i ve starším věku. tak jdeme to do ho nikdy není pozdě.

 3. Marie napsal:

  Máš rozlet ducha, noblesní duši a laskavé srdce ? To lze ovšem jen v Kristu.
  Hledám muže ve věku od 57 do 67 let.
  Jsem štíhlá, mladistvě vypadající blondýnka, křehká i rozhodná, slabá i silná.

Reagujte

Text