Krásná i ve zralém věku s arganovým olejem

Péče o pleť je důležitá v každém věku, čím dříve začnete, tím víc se vám pleť odvděčí. Vědí to i dámy v Maroku, kde je arganový olej od nepaměti elixírem života a krásy, tam se také vyráběl ručně v domácnostech drcením a zpracováváním plodů polopouštního stromu argánie trnité.

Sušené arganové plody ukrývají zázračný lék – olej, který se používá převážně pro kosmetické účely, ale i v kuchyni. Když se poptávka po tomto tekutém zlatě rozšířila, začaly vznikat první ženské manufaktury, ve kterých se olej z arganových plodů lisuje dodnes.

V čem vlastně spočívá síla arganového oleje a proč je nazýván elixírem života?

Je to totiž čistý přírodní produkt s vysokým obsahem vitaminu E a skvalenu, tyto látky mají silný antioxidační efekt, takže působí proti stárnutí pleti tím, že ji chrání před volnými radikály, je to tedy velmi silná zbraň proti vráskám.

Olej dodává pleti hydrataci a tak vyhlazuje vrásky a zabraňuje vzniku nových. Jeho další výhodou jsou léčebné účinky, pomáhá problematické pleti s lupénkou, ekzémem či podrážděním, ale i při akné. Použití oleje na obličej je velmi jednoduché, stačí si kapku oleje vetřít do jemně navlhčené pokožky po umytí, efekt se dostaví téměř okamžitě.

Pokud si vyberete olej od spolehlivého výrobce a distributora, bude jeho další výhodou bio kvalita, která je zárukou výjimečných účinků.

Distributor, který dodává certifikovanou přírodní kosmetiku, se zaručuje, že při její výrobě se používají výhradně přírodní suroviny, jejichž sběr probíhá šetrným způsobem, důraz se klade na ekologické zemědělství. Pokud tedy toužíte vypadat o deset let  mladší a užívat si zdravou mladistvou pleť, vyzkoušejte opravdu kvalitní arganový olej, poznáte ho podle jemné a nevtíravé oříškové vůně, přirozené zlatožluté barvy a obsahu jemného zákalu jako pozůstatku drcených arganových plodů – prostě takový, jaký prodává Arganeol.cz.

1 Komentář to “Krásná i ve zralém věku s arganovým olejem”

  1. Danuše napsal:

    Koupila jsem mamce ten olej na pleť a jsem zvědavá, jak jí to bude vyhovovat… Máte s ním zkušenost i pro mladší pleť?

Reagujte

Text