MSM + Glukosamin sulfát

Chrupavka zabezpečuje mezikostní spojení. V dospělosti je složena z 70 % vody a 30 % strukturálních komponentů jako proteoglykanů a kolagenu II. typu. Nízké tření kloubních povrchů vyplývá z vysoké viskozity synoviální tekutiny, která je dána obsahem a syntézou kyseliny hyaluronové.

Proteoglykany jsou základní stavební komponenty chrupavky. Hlavními zástupci jsou glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Obě látky jsou důležité pro výstavbu, výživu a metabolismus chrupavky. Glukosamin sulfát hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) a je zdrojem pro syntézu proteoglykanů – stavebních složek chrupavky. Glukosamin je chrupavkou aktivně vychytáván. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj již vzniklých degenerativních změn chrupavky.

MSM (methylsulfonylmethan) – Vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným, odborníky vysoce hodnoceným, zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Preparát MSM + glukosamin sulfát obsahuje jedinečnou kombinaci glukosamin sulfátu, Lignisul MSMTM (methylsulfonylmethanu) a oleje z brutnáku lékařského. Tyto látky pomáhají k regeneraci a zlepšení hybnosti kloubů. Jsou též důležité pro vazy, šlachy a svaly. Olej z brutnáku lékařského a další rostlinné složky (kurkuma, boswelie a zázvor) napomáhají při zánětlivých procesech, které často doprovázejí kloubní obtíže.

Užívání MSM + Glukosamin sulfátu je vhodné:
při zánětlivém postižení kloubů a šlach
při osteoartróze
pro podporu regenerace svalů
po sportovních úrazech

Účinky

Preparát Barny’s MSM + Glukosamin sulfát obsahuje jedinečnou kombinaci glukosamin sulfátu, Lignisul MSMTM (methylsulfonylmethanu) a oleje z brutnáku lékařského. Tyto látky pomáhají k regeneraci a zlepšení hybnosti kloubů. Jsou též důležité pro vazy, šlachy a svaly. Olej z brutnáku lékařského a další rostlinné složky (kurkuma, boswelie a zázvor) napomáhají při zánětlivých procesech, které často doprovázejí kloubní obtíže.

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text