Proč právě Celadrin™

Celadrin™ je inovativní revoluční komplex esterifikovaných mastných kyselin, který byl vyvinut tak, aby podporoval zdraví a pohyblivost kloubů. Funguje na zcela jiném principu, než přípravky s obsahem glukosamin a chondroitin sulfátu, které zdlouhavým procesem (řádově týdny) vyživují buňky kloubních chrupavek. Efekt Celadrinu je patrný během několika dnů od začátku užívání. Celadrin™ je komplex čistě přírodních látek, který obsahuje cetylované deriváty (esterifikované) kyseliny myristové, myristoolejové, palmitoolejové, palmitové a dalších, které fungují na buněčné úrovni, respektive na úrovni buněčných membrán. Tyto látky byly laboratorně uspořádány tak, aby zajišťovaly maximální účinnost na mobilitu a stav kloubů a okolních tkání, které se pak podílejí na vyživování poškozeného kloubu.
klinicky testován s prokázanou účinnou úlevou od bolesti kloubů
podporuje flexibilitu a pohyblivost kloubů
účinek se u mnoha uživatelů projevuje již po deseti dnech od užívání
kumulativních přínosů je dosaženo při dlouhotrvajícím denním užívání
prokázaná 3x rychlejší a vyšší účinnost než u glukosaminu/chondroitinu

Užívání Celadrinu je vhodné:
pro podporu pohyblivosti a zdraví kloubů
při bolestech kloubů, zad a svalů
při namožení vazů a šlach
po úrazech a sportovních zraněních
Účinky

Kloubní výživa Celadrin™ ve formě inovativních softgel kapslí se v trávicím traktu rychleji vstřebává a snadno proniká do buněk cílových tkání, kde působí rychleji než tabletové formy kloubních přípravků. Cílovou tkání je např. zduřelý kolenní kloub, namožená šlacha či bolestivý sval. První známky úlevy se dostaví během několika dnů.

Celadrin™ zajišťuje průběžné zvlhčování (lubrikaci) kloubní chrupavky a působí tak blahodárně na bolest kloubů, bolest nohou a šlach na jiném principu než generačně starší kloubní preparáty.

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text