Seriály se vrací

S koncem léta nemají nové zážitky spojené jen děti v souvislosti s opětovným návratem do školních lavic, ale i starší generace, které si oblíbily některý z bohaté nabídky nekonečných seriálů. Seriály totiž podobně jako školy mívají o prázdninách své brány uzamčeny a odemykají teprve s úderem září (případně na rozdíl od školy o něco málo v předstihu).

Tak či onak se většinou náruživí diváci, a zvlášť divačky už nemohou dočkat, co jejich hrdiny a hrdinky po prázdninách čeká za nové příběhy. Většinou také příběh nenavazuje přesně tam, kde skončil, ale i seriáloví hrdinové měli prázdniny, a tak jsou diváci zvědaví také na to, jak se za ty dva měsíce změnili, co se událo…

Ona paralela v souvislosti se školními lavicemi, tak nakonec není vůbec od věci, protože stejně jako si děti vypráví zážitky z prázdnin a okukují, kdo jak změnil vizáž nebo alespoň účes, tak milovníci seriálů, obhlížejí své oblíbené postavy, a jsou zvědaví, co jim za ty dva měsíce, kdy se příběh seriálových hrdinů neodehrával před jejich očima, uniklo.

Navíc na seriálu je populární právě ta vlastnost, která často bývá zdůrazňovaná u již zmíněného vzdělávání v rámci školní docházky, a to je pravidelnost, určitý řád. Právě seriály často umí dát všedním dnů určitý časový rozvrh, a zajistit třeba i pravidelnost jednotlivých jídel, ať již si je dopřáváme při televizi nebo mezi seriály.

ZP

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text