Těhotenství vaší dcery

I když na to ještě nemáme věk, nebo si myslíme, že na to ještě nemáme věk, existuje zaručený způsob, jak z nás udělat babičky, bez ohledu na to, jak se cítíme a vypadáme. Základním předpokladem tedy je, že máme děti… Pak už stačí jen málo, jednoho dne za vámi syn nebo dcera přijdou, a vy se dozvíte, že se za několik málo měsíců oficiálně stáváte babičkou.

Pokud z nás udělá babičku syn, většinou se ještě vedle babičkovské role snažíme vžít do role tchýně a předat nějaké rady ohledně těhotenství své snaše, která je pro nás snachou, ať už mají po svatbě nebo nikoliv. Dítě na cestě totiž podobné tradiční rozvržení rolí v rodině spolehlivě navodí.

Pokud se jedná o těhotenství dcery, pak nás většinou vedle radosti zachvátí i panika. Ve stylu – jak to zvládne? Jestli je na to připravená? A jestli vůbec s tím pravým? A pak takový ten stín pochybností, že mohla přece jen ještě nějaký ten rok počkat, tedy pokud už jí není kolem čtyřiceti. J To bychom si naopak říkali, že už byl nejvyšší čas. Nejvyšší čas ale určitě bude na návštěvu webu, který se těhotenství věnuje a to pěkně týden po týdnu www.Rodicum.cz., kde najdete spoustu zajímavostí a novinek pro těhotné i jejich okolí.

Pak samozřejmě následuje obvyklý kolotoč, kdy se jí snažíme předat veškeré zkušenosti a různé zážitky z onoho požehnaného stavu. Krásné jsou i nákupy pro budoucího vnoučka či vnučky, i když někdo kvůli pověrčivosti s nakupováním věcí na miminko raději čeká, a místo toho rozmazluje jen budoucí maminku.

A co taková budoucí maminka od skoro babičky určitě ocení? Velký výběr je třeba dnes v těhotenském oblečení, které seženeme v nejrůznějších stylech i barevném provedení. Záleží sice na tom, nakolik známe styl dcery, ale co se týká těhotenských oblečků, i ty, které zrovna nelahodí obvyklému stylu, jsou o to víc nošeny pěkně v pohodlí domova.

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text