Tipy na dárky pro muže v letech

Ach ti muži. Přesto, že je máme nadevšechno rády, je těžké jim vymýšlet dárky. Ve většině případů to je tak, že co chtějí, to si sami koupí a my ženy si pak lámeme hlavu nad tím, čím je obdarovat. A s přibývajícím věkem je to čím dál složitější.

Každý muž v letech má své vyhraněné zájmy. Někdo rád lepí modely, jiný je znalec vín, další zase rád fotografuje nebo sleduje filmy. Sledujte jeho záliby a poslouchejte, jistě čas od času utrousí nějakou poznámku, co mu chybí, nebo co by rád. Všechny tyto jeho poznámky si někam poznamenejte a mějte stále po ruce.

Tip: Založte si papírek, nadepište jej jako dárky pro…, ať víte, k čemu slouží a uložte jej třeba do peněženky.

Nenapadá vás vůbec ale vůbec nic? Pak vám můžeme doporučit zasednout k internetu a hledat. Správné dárky pro muže najdete nejen ve specializovaných e-shopech. Nezdráhejte se pročítat nejrůznější diskuze, třeba vás něčí komentář přivede na nápad na dárek pro vašeho muže.

Doporučujeme: Neudělá mu radost třeba držák na víno, nebo třeba pivní sada? A co kapesní nůž? Jistě jste slyšela, že každý správný muž, má mít nůž. Má váš muž kvalitní kapesní nůž?

Dárky pro fotbalové nadšence

Muži mají rádi sport a králem kolektivního sportu je fotbal. Jistě může jej sledovat v přímém přenosu v televizi, ale fanouškům sportu neudělá větší radost nic jiného než vidět zápas na vlastní oči. Fandí váš muž německému favoritu? Pak mu kupte lístky na zápasy Bayernu Mnichov. Darujete mu nezapomenutelný zážitek. A co je skvělé, lístky lze zakoupit online z pohodlí domova.

Není váš muž fanouškem německé jedničky? Co takhle zakoupit exkluzivní zájezd do Barcelony? Zájezdy na zápasy jsou mezi muži velmi oblíbené. V tématickém zájezdu bývají obsaženy letenky, ubytování, lístek na zápas a služby delegáta. Ve volném čase navíc může poznat krásy města a užít si čas pro sebe.

1 Komentář to “Tipy na dárky pro muže v letech”

  1. Daniel napsal:

    Myslím, že jsou i muži v letech, kteří by jistě ocenili i takovéto dárky: odkaz byl odstraněn

Reagujte

Text