Zážitek jako dárek pro vnoučata

Jste moderní babička, která chce u svých vnoučat zabodovat? Ráda byste jim darovala k narozeninám nebo za vysvědčení něco neobvyklého, originálního a zábavného? Něco, co čím svá vnoučata opravdu překvapíte a na co budete společně dlouho vzpomínat? Darujte zážitky od agentury zážitkové agentury. Zážitková agentura ESENNCE.cz má v nabídce více než tři stovky zážitků nejrůznějšího druhu. Určitě zde vyberete ten pravý dárek pro vašeho vnoučka nebo vnučku. A třeba vám během vybírání padne do oka nějaký pěkný zážitek i pro vás.

Jaké zážitky agentura nabízí

V nabídce zážitkové agentury najdete zážitky rozličných typů i cen. Jestli je váš vnuk nebo vnučka fanouškem dobrodružství a tak trochu bláznivých akcí, vyberte adrenalinem nabitý zážitek, jako je bungee jumping nebo tandemový seskok padákem. Parádu uděláte s leteckými zážitky – lety balonem, vyhlídkové lety letadlem nebo letecké trenažéry, kde si obdarovaní vyzkouší, jaké je to pilotovat dopravní letadlo Boeing. Sama si můžete dopřát báječné procedury v pivních lázních nebo se vypravit na úžasný relaxační víkend.

Jak vypadá zážitkový dárek

Dárkový poukaz na vybraný zážitek obdržíte zabalený v hezké dárkové krabičce. Součástí balení je také průvodní dopis vytištěný na ozdobném papíře, kde je kromě popisu věnovaného zážitku možnost přidání vašeho věnování přímo pro obdarovanou osobu. Dárkový balíček je připravený přímo k věnování. Hezky vypadá a obsahuje vše, co má správný dárek obsahovat.

Proč nakupovat u ESENNCE.cz

Při nakupování na internetu jsou nejdůležitější dvě věci – kvalita a bezpečí nákupu. Zážitková agentura ESENNCE.cz byla již několikrát zvolena vítězem soutěže českého internetu Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky. V této prestižní soutěži rozhodují o vítězi reální zákazníci, kteří mají s nákupem na eshopu pozitivní zkušenost. Kvalitu a bezpečnost nákupu dokládají také certifikáty APEK Certifikovaný obchod, Ověřeno zákazníky a Garance nákupu. Nevíte si rady s objednávkou nebo s výběrem dárku? Zavolejte do agentury a nechte si poradit,

Nákup na internetu nemusí být risk, pokud si vyberete bezpečný a ověřený obchod, kterým ESENNCE.cz rozhodně je.

Zatím žádné komentáře.

Reagujte

Text